Інформацію стосовно цін та товарів ви можете переглянути в нашому прайсі.

excel

Будь-який будівельний матеріал вимагає дотримання рекомендацій застосування, але також важливо які інструменти використовувати. Правильно підібрані інструменти допоможуть Вам успішно і легко провести будівельно-оздоблювальні роботи принт на футболках. Пропоновані нами високоякісні інструменти вітчизняного і зарубіжного виробництва, одна зі складових в ремонті та оздоблення.
Магазин будівельних матеріалів «АрБуд» (Львів) пропонує домашнім майстрам і професійним будівельникам кращий інструмент для виконання широкого спектру завдань: штукатурний інструмент (кельми, міксери, правило, шпателі), монтажний інструмент (викрутки, степлери, пістолети, ключі, напилки, болторізи, ножиці по металу, ), столярний і слюсарний інструмент (бокорізи, зубила, ножівки, плоскогубці, стусла, молотки, лапи, сокири, киянки, кувалди, рубанки), інструмент для роботи з кахлем і склом (Кусачки для кахлю, Плиткорізи, склорізи), вимірювальний інструмент (мірні стрічки, рулетки, гідроуровень, косинці), малярний інструмент (кисті, валики).
Також завжди в наявності малярні ванночки, сітки абразивні, абразивні і алмазні диски, бури, ящики для інструментів, набори інструментів, шліфшкурки, біти, папір шліфувальний і інші витратні матеріали.