Найменування товару  Фото  Ціна

 Альба ШТУКАТУРКА ГІПСОВА, 30 кг

   63,57 грн.

 Альба штукатурка КОРОЇД (2 ММ), 25 кг

   135,77 грн.

 Альба штукатурка МОЗАЇКА, 10 кг

 30  238,00 грн.

 Альба штукатурка МОЗАЇКА, 30 кг

 30  689,00 грн.

 Альба штукатурка УТЕПЛЮЮЧА, 15 кг

 51  65,48 грн.

 Альба штукатурка ЦЕМЕНТНО-ВАПНЯНА, 25 кг

 52  42,06 грн.

Альба штукатурка ШУБА, 25кг

Альба шуга щикатурка 171,93 грн.

 Кнауф штукатурка МР-75, 30 кг

 Кнауф mp75 100,00 грн.

  Кнауф штукатурка РОТБАНД, 30 кг

 кнауф штукатурка 113,50 грн.

 Крейсел БАРАНЕК шуба 2мм білий №100

 барашек  217,00 грн.

 Крейсел КОРОЇД 2мм білий №110

 Kreisel_110  167,86 грн.

 

ФОТО ТОВАРІВ МОЖЕ ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД ВКАЗАНОГО В КАТАЛОЗІ. ЦІНУ ТА НАЯВНІСТЬ ТОВАРУ УТОЧНЯЙТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ ВКАЗАНИМИ В КОНТАКТАХ.

Інформацію стосовно цін та товарів ви можете переглянути в нашому прайсі.

excel

Штукатуркою називають  спеціальний будматеріал, який покриває поверхні, переважно вертикальні, в будівлях і спорудах. Саме тому однією з найпопулярніших є гіпсова штукатурка. Штукатурку використовують для вирівнювання стін, перегородок, перекриттів, а також для закладення швів і додання конструкціям потрібної форми. Залежно від свого хімічного складу штукатурки поділяють на цементні, вапняні і багатокомпонентні. Ціни на різні види штукатурок можуть відрізнятися один від одного.

Для обробки внутрішніх приміщень найчастіше купують гіпсові штукатурки. Вони пластичні і шовковисті, створюють гладку й рівну поверхню. Їх не слід використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Для створення максимально міцного і стійкого покриття слід купити штукатурку суху на цементній основі. Вона не боїться агресивного середовища і може триматися в первозданному вигляді десятиліттями навіть в несприятливих умовах. Саме цементну штукатурку використовують, коли хочуть добитися довготривалого результату.

Багатокомпонентні штукатурки Львів, як випливає з назви, мають складний склад і містять різні добавки і присадки. Вони покликані поліпшити якість покриття і забезпечити максимальне його зчеплення з поверхнею. Такі штукатурки Львів використовують і для внутрішніх і для зовнішніх робіт.

І, нарешті, особливий вид покриття – декоративні штукатурки. Це покриття використовують для додання стін або стелі фактурного виду з тим або іншим декоративним ефектом. Наповнювачами для декоративних штукатурок служать різноманітні текстильні волокна, мінеральна крихта, барвники та інші будматеріали. Такі штукатурки використовують для покриття стін і стелі замість шпалер або плитки, і вони служать самостійним декоративним покриттям. В якості декоративної штукатурки часто можна зустріти і спеціальні фасадні штукатурки, призначені для обробки зовнішніх сторін будівлі.

Фасадна штукатурка – прекрасний дизайнерський матеріал, величезна кількість відтінків і фактур які здатні допомогти вам реалізувати будь-яку творчу задумку з оформлення зовнішнього вигляду будинку. Невисока вартість штукатурки в порівнянні з іншими варіантами оздоблення фасаду зробила її дуже затребуваною.

Фасадна штукатурка – не тільки декоративний елемент в оформленні вашого будинку. Вона є і першим захисним шаром стін, який не пропускає всередину вологу і в той же час не заважає стінам дихати. Деякі види штукатурок мають особливу структуру, що дозволяє їм служити додатковим тепло- і звукоізоляційні бар’єром.

Залежно від виду сполучної основи штукатурки можуть бути силікатні, мінеральні, силіконові і акрилові. На стінах ці склади виглядають практично однаково. Основна різниця між ними полягає в показниках паропроникності. Акрилові штукатурки не пропускають пар, тому їх не рекомендується використовувати на стінах, виконаних з натуральних природних матеріалів. Сфера їх застосування – системи утеплення з пінополістиролом. Решта видів дозволяють зайвої вологості випаровуватися зі стін будинку.

На довговічність фасадної штукатурки великий вплив робить її структура. На гладкій штукатурці швидше утворюються тріщини, тому краще застосовувати шорсткі, дряпаючі або рифлені фактури. Зернистість складу також впливає на його довговічність. Більшість видів фасадної штукатурки мають показники зернистості від 1 до 4 мм. Чим цей показник вище, тим стійкіше складу до розтріскування.

При виборі кольору фасадної штукатурки потрібно взяти до уваги той факт, що насичені відтінки будуть вицвітати швидше, ніж світлі. Фасад, пофарбований в темні кольори, швидко нагрівається, що може спровокувати виникнення на штукатурці деформаційних тріщин. У акрилових штукатурок найбільш багата палітра кольорів. Мінеральні і силікатні штукатурки практично не представлені в насичених відтінках.