Інформацію стосовно цін та товарів ви можете переглянути в нашому прайсі.

excel

Шпаклівки – будівельні суміші, що дозволяють усунути будь-які дефекти і нерівності поверхні цегляної кладки, цементної штукатурки, бетону та облицювальних матеріалів . Склади на основі цементу мають високу адгезію до поверхонь. Вони стійкі до перепадів температур і підвищеної вологості, відмінно підходять для фасадних робіт, обробки басейнів або ванних кімнат. Гіпсові шпаклівки білого кольору з дрібнозернистою структурою дозволяють створювати ідеально рівні поверхні, які не потребують додаткового шліфування. Білосніжне покриття буде абсолютно непомітно під світлими шпалерами або шаром фарби. На відміну від цементних, гіпсові склади шпаклівок бояться вологи і наносяться тільки в сухих приміщеннях. Широко застосовуються і високоміцні полімерні матеріали, вони універсальні у використанні, але ціна на такі склади значно вища.

У будівельному інтернет-магазині АрБуд ви можете купити шпаклівку фінішну або стартову в сухому вигляді (вимагає розведення водою) і вже в готовому до нанесення друк на кепках. Переваги продукції, представленої в каталозі:

  • склади виконані з екологічно чистих матеріалів і є абсолютно безпечними;
  • пластифікатори і гідрофобізатори в складах сумішей забезпечують неперевершені експлуатаційні характеристики покриттів;
  • покриття не схильні до розтріскування і практично не дають усадки;
  • суміші легко наносяться на підставу за світло високої пластичності маси;
  • шари швидко висихають (24 години), збільшуючи швидкість проведення оздоблювальних робіт.

Крім цементної і гіпсової шпаклівки в онлайн-каталозі на нашому сайті ви можете недорого купити шпателі потрібних розмірів для якісного нанесення суміші і відра з мірною шкалою для точного дотримання пропорцій складу.

Щоб купити шпаклівку фінішну, оформите заявку на нашому сайті. Доступні ціни на оздоблювальні матеріали оцінить кожен покупець у Львові  та інших містах. Доставка здійснюється на наступний день після підтвердження замовлення, у зручний для вас час.