Інформацію стосовно цін та товарів ви можете переглянути в нашому прайсі.

excel

Купити фарби Львів в інтернет-магазині “АрБуд”
Інтернет-магазин будівельних та господарських товарів “АрБуд” пропонує купити фарби і грунтовки для внутрішніх та фасадних робіт. При виборі лакофарбових матеріалів необхідно враховувати тип підстави (бетонне,чи цегляе покриття, шпалери, гіпсокартон) і умови експлуатації покриття (інтенсивне навантаження, підвищена вологість і ін.). Від якості матеріалу буде залежати не тільки зовнішній вигляд стін або стелі, а й термін служби обробки.

Грунтовки з онлайн-каталогу “АрБуд” забезпечують збільшення адгезії оздоблювальних матеріалів до будь-яких підстав, а також надають поверхні додаткову міцність. В умовах підвищеної вологості необхідно спочатку обробити стіни антисептиками, які запобігають утворенню цвілі і грибків. Для всмоктування матеріалів (бетон, дерево, цементна штукатурка, гіпсокартон) рекомендуємо використовувати грунт глибокого проникнення, а для щільних, що не пропускають вологу поверхонь (скляних, пластикових, керамічних) – адгезійні склади з мінеральними наповнювачами.

В інтернет-магазині “АрБуд” ви можете купити фарби Львів інтер’єрні та фасадні на водній, масляної або алкідній основі. Емалі відмінно підійдуть для фарбування металевих і дерев’яних поверхонь. Водно-дисперсійні, латексні і акрилові лакофарбові матеріали застосовуються на бетонних і цегляних основах, оштукатурених поверхнях, шпалерах під фарбування і деревоволокнистих плит.

На нашому сайті у розділі фарби Львів представлений великий вибір кольорів. Завдяки широкій палітрі кольорів ви легко підберете ідеальний відтінок для оформлення інтер’єру.

Виберіть товари в онлайн-каталозі, оформіть замовлення і отримаєте його в зручний для вас час за вказаною адресою. Доставка здійснюється протягом 1-2 днів.