Інформацію стосовно цін та товарів ви можете переглянути в нашому прайсі.

excel

Будівельна плівка являє собою широко поширений матеріал, який використовується для ізоляції будівельних конструкцій від різного роду негативного впливу, як механічних, так і атмосферних. Сьогодні цей матеріал просто незамінний в будівництві і ремонтних роботах. Будівельні плівки бувають різними, в залежності від області їх застосування, всі вони різняться і своїми технічними характеристиками.

Види будівельних плівок

Плівка будівельна виготовляється з поліетилену першого або другого сортів, що істотно позначається на вартості матеріалу і його стійкості до ультрафіолету. Від звичайної плівка технічна поліетиленова відрізняється меншою прозорістю і більшою щільністю.

Плівка армована – тришарова плівка, з вбудованою в неї армуючою сіткою. Відрізняється особливою гідроізоляцією, витримує великі перепади температур, стійка до розтягування, не розповзається від пошкодження. Використовується армована плівка для теплиць і подібних будівель.

Стабілізована поліетиленова плівка – найпопулярніший покривний матеріал для парників і теплиць. У порівнянні зі звичайною поліетиленовою плівкою у стабілізованої довший термін служби, і вона формує плоско-капельний конденсат, який скочується вниз, не завдаючи нічому шкоди.

Чорна поліетиленова плівка – відмінний гідроізоляційний матеріал, що володіє світлонепроникністю, що і є його основною відмінністю.

Пароізоляційна будівельна плівка – використовується для обробки приміщення всередині для захисту таких будівельних матеріалів, як, наприклад, гіпсокартон.

Таким чином, кожна будівельна плівка має свою певну специфіку, на основі якої і здійснюється її вибір.

Сітка для всіх видів будівельних і декоративних робіт. Використовується для огородження об’єктів, в сільському господарстві, будівництві, машинобудуванні, фільтрації, просіювання і багато іншого!

У нас ви зможете знайти і купити будь-яку кількість металевої, пластикової сітки різних видів, для будь-яких потреб.