Стабілізатори напруги трифазні призначені для захисту побутових і промислових електроприладів від імпульсних перешкод, стрибків і падіння напруги в електромережах. Трифазні стабілізатори напруги використовуються в трифазних електромережах з напругою живлення 380 Вольт.

Стабілізатори напруги трифазні використовуються для установки в заміських будинках, на дачі, і в котеджах, де є трифазні пристрої живлення. Якщо в будинок заходить 3 фази, але трифазних споживачів немає, рекомендується встановити три однофазних стабілізатора напруги, незалежно на кожну фазу.

Стабілізатори напруги трифазні складаються з трьох блоків трансформаторів, які включаються за схемою «зірка з виведеною нейтраллю». Кожен блок складається з вольтододавального трансформатора і автотрансформатора.

Вхідні і вихідні ланцюги кожного з трьох трансформаторних блоків підключаються через блок комутації (блок контролю і управління). Також через блок комутації стабілізатор напруги трифазний підключається до мережі і навантаженні. Кожен прилад оснащений тепловим захистом для надійності і пожежної безпеки.

Види трифазних стабілізаторів

  1. У вигляді трьох блоків однофазних стабілізаторів і блоку комутації в одному корпусі. У кожному з трьох блоків Вольтододатковий трансформатор розміщується на своєму осерді і стабілізує напругу однієї фази. Всі три блоки разом стабілізують трифазний струм. До функцій коммутирущеоо блоку додається захист від неповнофазного режиму. Застосовуються для підключення групи електроприладів, наприклад, комп’ютерів в офісі, торгового обладнання в магазині.
  2. Три стабілізатори напруги з потужністю від 100 кВт і вище. Всі три блоки трансформаторів розташовуються на загальному сердечнику. Застосовуються для роботи в системах електропостачання будинків, установ, підприємств.

Наш інтернет-магазин займається продажем трифазних стабілізаторів напруги будь-якого виду. З питань вибору відповідної моделі звертайтеся до менеджерів магазину.

Детальніше: http://стаб.укр