Інформацію стосовно цін та товарів ви можете переглянути в нашому прайсі.

excel

У сучасній квартирі все має бути прекрасним: і вітальня, і передпокій, і особливо санвузол. Загальновідомо, що комфорт і естетика ванної кімнати залежать від встановленої там сантехніки, яка повинна одночасно забезпечувати всі гігієнічні потреби кожного члена сім’ї і в той же час створювати в приміщенні приємну, гармонійну обстановку. Інтернет-магазин “АрБуд” зосередив на своїх сторінках широкий вибір різних моделей санітарно-технічних виробів, меблів і аксесуарів для ванних кімнат, якісну і функціональну інженерну сантехніку і багато іншого.

Ванни, душові кабіни, гідробокси

«Серце» ванної кімнати – це містка і зручна посудина для обмивання, або ванна. У нас ви знайдете прекрасний вибір моделей з емальованої сталі, акрилу і чавуну найрізноманітніших розмірів і форм, і безліч аксесуарів до них. Якщо ж ви віддаєте перевагу приймати душ, а не ніжитися у ванні, до ваших послуг сучасні душові кабіни, як з гідромасажними установками, так і без них, а також чудове подушне обладнання від кращих вітчизняних і європейських виробників сантехніки для ванної кімнати.

Санфаянс та змішувачі

Сяючі білизною унітази і раковини елегантних сучасних обрисів стануть прикрасою будь-якого санвузла. У нашому асортименті присутні звичні унітази «компакт» та сучасні підвісні моделі, а також раковини з санфаянса, санфарфора і скла, звичайні і кутові. У номенклатуру інтернет-магазину сантехніки для ванної входить арматура для унітазів і змішувачі різних модифікацій, призначені для установки на раковину, ванну і інші сантехнічні пристрої. Всі вони відрізняються високою якістю виконання незалежно від цінового сегмента.

Меблі, аксесуари та інше обладнання для ванної

Товари нашого магазину дозволять вам повністю обладнати інтер’єр ванної кімнати і туалету, аж до дрібниць. Ми допоможемо зробити вашу ванну найзручнішим і затишним місцем в квартирі.