Інформацію стосовно цін та товарів ви можете переглянути в нашому прайсі.

excel

Клеї являють собою речовини або суміші речовин органічного або неорганічного походження, що забезпечують міцне з’єднання різних матеріалів. Дуже складно уявити процес ремонту і будівництва без використання клею. Клеї здатні з’єднувати папір, метал, кераміку, дерево, тканину, скло та інші різні матеріали.

Призначення клеїв залежить від того, для яких цілей вони необхідні. Плитковий клей, наприклад, призначений для закріплення багатьох видів плитки на рівній поверхні. Розрізняють клеї для підлоги та стін, для зовнішніх і внутрішніх робіт, морозостійкі або водостійкі, і багато інших.

Для кожного виду будівельного матеріалу використовуються спеціально призначені клейові склади, які виготовлені на водній основі, на розчинниках.

Клей на водній основі містить в собі натуральні або синтетичні полімери, а також неорганічні речовини, які не уявляють шкоди для здоров’я людини. Такий вид клею найкраще використовувати всередині приміщення. У продажу вони присутні у вигляді розчину або суспензії.

Клей, в основі якого міститься розчинник, складається з синтетичного каучуку, акрилових полімерів, модифікованих акрилів і силіконових з’єднань. Даний вид клею широко застосовується для скріплення різних пластмасових поверхонь.

Компанія «АрБуд» надає широкий асортимент клеїв, які будуть незамінним помічником у Вашому ремонті або будівництві.

Найбільш поширеними клеями є клей ПВА, шпалерний клей, клей-цемент, акриловий клей.

Клей ПВА застосовується для з’єднання кутової паперової стрічки зі стиками гіпсокартону. Будівельний клей ПВА, на відміну від канцелярського, володіє більшою густиною і зчепленням. Також даний клей додають в цементно-піщаний розчин для того, щоб надати йому еластичність.

Шпалерний клей застосовується не тільки для різних типів шпалер, але і для грунтовки поверхонь перед їх наклеюванням. Для кожного виду шпалер існує певний вид клею: для вінілових шпалер, для паперових, для склообоїв, для флізелінових шпалер і багатьох інших.

Клей-цемент або сухий клей виробляється у вигляді сухої суміші з цементу та піску . Перед використанням клей-цемент розводиться водою, наноситься за допомогою зубчастої гребінки. Сухий клей застосовується при склеюванні пінопласту, піноблоків, а також при шпаклівці ним стін і підлоги.

Акриловий клей виробляється на натуральній основі без розчинника і належить до виду водорозчинних. Такий клей застосовується при склеюванні паркету, паркетної дошки, пінопласту, пінопластових стель, гіпсокартону та інших всіляких матеріалів.

Клеї, ціна?

Ціни на клеї Львів різні, всі вони є в нашому магазині в наявності. Щоб дізнатися ціну зателефонуйте нашим менеджерам.