Інформацію стосовно цін та товарів ви можете переглянути в нашому прайсі.

excel

Практично жодне будівництво не може обійтися без засобів кріплення, будь то цвяхи або анкера. При цьому дуже велике значення має якість виготовлення засобів кріплення. Погодьтеся мало приємного в тому, що кожен другий цвях гнеться, а саморізи ламаються? Саме тому купувати засоби кріплення варто в перевірених, добре відомих компаніях.

Ми пропонуємо великий вибір будівельних кріплень Львів. В асортименті представлені: дюбеля, цвяхи, анкера клинового і забивного типу,  покрівельні, уіверсальні саморізи, закльопкии і шпильки. Ми реалізуємо товар, як в роздріб, так і оптом. Передбачена послуга доставки. Гнучка цінова політика компанії забезпечує взаємовигідні умови співпраці. Крім цього, у нас діє вигідна система знижок і акцій на усі засоби кріплення Львів.

У нашому магазині Ви можете знайти, замовити та купити засоби кріплення оптом і в роздріб за низькими цінами: болти, гайки, гвинти, дюбелі, анкери, шурупи та інші металовироби. Ми пропонуємо болти з шестигранною головкою з повною і неповною різьбою, а також болти з дрібною, супердрібним різьбленням.