Інформацію стосовно цін та товарів ви можете переглянути в нашому прайсі.

excel

Купити дверні замки у Львові здавалося б дуже легко. Вибір досить широкий. Але колись потрібно вирішити, які дверні замки Вам потрібні. Розберемося які бувають дверні замки, двері міжкімнатні.
Треба розуміти, що будь-який навіть самий надійний і дорогий дверний замок можна зламати. Але для злому критичні такі явища як шум і час, витрачений на злом. При великому шумі і тривалості злому дверного замка зловмисник як зазвичай ретирується. Тому для охорони житла один, а краще два надійних дверних замку це необхідний елемент безпеки.
Механічні дверні замки найбільш поширені, доступні за ціною і прості і надійні в експлуатації. Вони також не вимагають додаткових джерел енергії. Механічні дверні замки складаються з корпусу, засува та механізму секретності.
Залежно від способу установки, замки бувають врізними, накладними і навісними.
На металеві двері Ви можете купити врізний замок. Як додатковий можна купити накладний замок. Для дерев’яних дверей найчастіше купують замки, так як вони не послаблюють полотно дерев’яних дверей, на відміну від врізних замків.
Для гаражів, підсобних приміщень і решіток можна купити навісні замки. Але так як навісні замки найменш захищені, треба купувати замки зі сталевим корпусом, з загартованою дужкою або замикаючим пальцем.
За механізмами секретності все замки можна розділити на сувальдні, циліндрові і кодові.
Сувальди – пластини, які діють як кодові елементи і складають механізм секретності для сувальдних замків. Коли сувальди шикуються в строго визначеному порядку, механізм замка провертається і дверний замок відкривається. Сувальдні дверні замки, які комплектуються сейфовими ключами, є найбільш надійними і найбільш підходять для основного замку для вхідних дверей.
Менш надійні дверні замки з циліндровим механізмом секретності. Циліндр або так звана личинка це і є секретний елемент цілінрового замку, передає поворот від ключа на механізм. Легка заміна даного елемента звичайно є плюсом в експлуатації. Але все-таки використовувати даний вид замків можна як додатковий або у випадках малу ймовірність злому.
У кодових замках механізм секретності зберігає тільки відомий Вам код і, вводячи певну комбінацію натисканням клавіш або обертанням дисків, Ви відкриваєте кодовий замок. Такий вид замків повинен мати функцію перекодування в разі потреби.
Замки характеризуються чотирма важливими властивостями: секретність замку; антивандальні; можливість заміни секретної частини замку або можливість перекодування; стійкість замку до злому.
Ступінь неповторності секретного механізму виражається числами. Тобто скільки комбінацій необхідно виконати щоб напевно відкрити дверний замок. Достатнім ступенем секретності для дверей є не нижче 1 млн. Комбінацій.
До вибору дверного замка потрібно підійти відповідально – це не те на чому слід економити.