Листівки та флаєри будуть корисні, якщо ви хочете оперативно привернути увагу людей до власної компанії з мінімальними фінансовими витратами. Здавалося б, що може бути простіше, ніж накидати в «Фотошопі» (та й в «пейнт» теж зійде) макет майбутньої листівки, відправити картинку на електронну пошту фірми, що займається друком рекламної інформації, отримати на руки готовий продукт і почати просування власного бізнесу! Дійсно, подібна реклама дуже ефективна, особливо при обліку її вартості, яка не йде ні в яке порівняння з іншими видами кампаній.

Для початку розберемося, що таке листівка і флаєр. Виявляється, це одне і те ж. Різниці між ними немає. Просто «флаєр» – запозичення з англійської мови.

Розглянемо переваги друк флаєрів та листівок з доставкою більш докладно. По-перше, друк листівок не вимагає величезних вкладень з боку рекламодавця. 1000 примірників флаєрів формату А6 з інформацією на одному боці обійдеться вам зовсім недорого.Плюс до друку флаєрів отримаєте доставку.

По-друге, друк флаєрів та листівок з доставкою може містити інформацію на двох сторонах, а значить, у вас є практично необмежений простір для рекламних гасел, описів товарів і перерахування переваг власної компанії. А якщо ви віддасте написані тексти в нашу компанію з проханням розмістити їх на листівці, то отримаєте не тільки інформативний, але і дуже красивий флаєр, який буде дійсно приємно взяти в руки.

По-третє, листівки роздає промоутер, а він є ще одним джерелом реклами, так як здатний проконсультувати потенційних клієнтів, відповівши на всі виниклі питання. Промоутер може пройти спеціальний курс навчання в одному з офісів вашої компанії, щоб бути в курсі того, що саме пропонує фірма, вміти описувати товари і послуги. Звичайно, це зажадає додаткових витрат з вашого боку, однак вони неодмінно окупляться.

По-четверте, друк флаєрів з доставкою здійснюється на якісному офсетному або цифровому обладнанні, а значить, друкарська фарба не буде вицвітати з плином часу, тому ви можете один раз замовити кілька тисяч листівок, щоб потім проводити рекламні компанії кілька разів на рік.

Сьогодні замовити листівки з доставкою можна практично на кожному кроці. Досить вбити аналогічний запит в рядок пошуку в Інтернеті, щоб знайти кілька десятків сайтів компаній, що пропонують якісний друк рекламних флаєрів з доставкою, буклетів, оголошень тощо. Пам’ятайте, що від дизайну листівки залежить успіх рекламної кампанії, тому заручитися підтримкою не лише сучасних друкарських машин, але і кваліфікованих верстальників.

Детальніше: http://drukart.lviv.ua/