Двері міжкімнатні Львів

Чотири причини купити готові міжкімнатні двері

Установка міжкімнатних дверей – заключний етап ремонту. Багато майстрів рекомендують монтувати міжкімнатні двері Львів вже після фінішної обробки стін і укладання підлогового покриття. Так ймовірність зіпсувати покриття, забруднити його фарбою або подряпати значно знижується.

Крім того, коли власники остаточно визначилися з кольором підлоги і меблів, підібрати матеріал і засоби відтінків покриття дверних блоків значно простіше. Саме тому наш магазин “Левгурт” дверей міжкімнатних стане одним з найбільш зручних і практичних рішень. Всі моделі зібрані в одному місці, розміри і кольори стандартизовані. Важливий аргумент – нашої компанії «Левгурт» пропонує міжкімнатні двері Львів в наявності, тобто вироби стоять на складі і забрати їх можна відразу.

Економічність з гарантією якості

Наші фахівці працюють в сегменті міжкімнатних дверей економ-класу, які не поступаються за функціональністю і характеристикам дорогим аналогам. Така продукція ідеально впишеться навіть в складну архітектуру, виграшно підкресливши ефектний дизайн інтер’єру.

Ви зможете купити міжкімнатні двері Львів будь-якого призначення і за лояльною ціною, не йдучи на компроміс з якістю. Модельний ряд продукції, представлений в каталогах, не обмежує клієнтів у виборі. До покупки доступні:

 • Стандартні двері.
 • Розпашні конструкції (одинарні і двостулкові).
 • Розсувні двері (конструкція, аналогічна шафі-купе).

Ви прагнете до ексклюзиву? Компанія «Левгурт» знаходить рішення, пропонуючи міжкімнатні двері на замовлення, виконані за індивідуальними ескізами. Будь-яка модель буде спроектована, враховуючи:

 • Особливості архітектури приміщення.
 • Складність отвору.
 • Функціональні вимоги.
 • Індивідуальні побажання до дизайнерського оформлення.

Двері міжкімнатні Львів – це незмінне проходження європейським стандартам. Пропонуючи імпортну або вітчизняну продукцію, наші фахівці стежать за якістю матеріалів, фурнітури та оздоблення. Комплексний сервіс компанії «Левгурт» також дозволяє викликати замірників, які швидко вивчать архітектуру, підберуть оптимальну модель і зроблять якісний монтаж.

Переваги продукції – що отримує клієнт?

Купуючи двері міжкімнатні Львів від виробника в компанії «Левгурт», ви отримуєте:

Вироби з хорошою звуко- і теплоізоляцією.

Продукцію з МДФ, ДСП, еко-шпону, а також моделі зі скла, пластику та інших комбінованих матеріалів.

Висока якість і довговічність – міжкімнатні двері не деформуються, стійкі до подряпин і механічних пошкоджень.

Ексклюзивний дизайн – продукцію в класичному або ультрасучасному стилі будь-якої колірної гами або з орнаментом.

Якщо вас цікавлять готові двері міжкімнатні, ціни, виготовлення на замовлення, зверніться до наших консультантів.

Купити готові або замовити?

Хтось скаже, що елітні міжкімнатні двері купити готовими не так вже й просто. Насправді, при стандартних розмірах прорізів неважливо, заплатите ви за міжкімнатні двері Львів дешево або дорого. Моделі, які є на складі, вам доставлять з однаковою оперативністю.

Таким чином, покупка готових блоків надає масу переваг:

 • по-перше, не доведеться чекати, так як купити готові двері міжкімнатні Львів можна в один день і встановити протягом тижня;
 • по-друге, купуючи готовий виріб, значно простіше оцінити його якість;
 • по-третє, ви точно отримаєте всі міжкімнатні двері Львів однакового відтінку, так як колір щільно стандартизований. Коли тонування підбирається індивідуально, допускаються невеликі розбіжності при фарбуванні різних блоків;
 • по-четверте, двері міжкімнатні Львів завжди обходяться дешевше саме тому, що мова йде про стандартні розміри, матеріали і кольори. Отже, у таких блоків собівартість нижча.

Якщо по ряду причин варіант купити двері міжкімнатні Львів не підходить і ви замовляєте виготовлення дверних блоків, пам’ятайте, що робити це потрібно завчасно. Зазвичай двері з масиву вимагають на виробництво від трьох тижнів до декількох місяців. Оформляючи замовлення вже після закінчення оздоблювальних робіт, ви ризикуєте надовго затриматися в стані ремонту і залишитися без дверей в кімнатах і санвузлах.

Купити міжкімнатні двері 

 

Виникли питання? Телефонуйте:

097 960 31 39
066 513 79 80

Читайте також: Натяжні стелі Львів