Придбати якісні формы для колец можна, звернувшись до фахівців компанії «Гаук Металл». Наша фірма працює з 2006 року. За цей час ми значно виросли в плані технічного оснащення виробництва та кваліфікації співробітників. Все це дозволяє нам приймати замовлення будь-якої складності і виконувати їх точно в терміни, прописані в договорі. Наші фахівці регулярно проходять підвищення кваліфікації. Тому якщо Ви захочете придбати виброформы для колец, добавки для бетону або спеціалізоване обладнання для будівництва, вони завжди допоможуть зробити правильний вибір або дадуть грамотну консультацію з питань.

Формы для колец – призначення і пристрій

Виброформы для колец використовуються для виготовлення кілець для колодязів. Процес виробництва повністю відповідає всім нормам ГОСТ – при виготовленні кілець використовується метод вібролиття. Після заповнення форми відбувається расформовкі вироби, причому витримка готового кільця у формі після його расформованія НЕ мається на увазі.

Наша компанія займається виготовленням декількох видів подібних пристроїв, а саме моделей КС 10.9, КС 15.9 і КС 7.9, які є стандартними, але відрізняються один від одного за розмірами. Також ми займаємося випуском і нестандартних віброформи, які представляють собою кілька полегшений і спрощений варіант. Перевагою використання таких форм для кілець є те, що вони можуть застосовуватися не тільки в закритих приміщеннях, а й на відкритому повітрі, будмайданчиках. Це дуже вигідно в плані економії часу (будівництво просувається значно швидше) і грошових коштів, так як не потрібно витрачати їх на наймання техніки для транспортування готових кілець.

Виброформы для колец

Пристрій виброформы для колец значно відрізняється від конструкції металлоформ для паль, плит та інших залізобетонних виробів. Головна відмінність – більш високий рівень складності. Отже, віброформи, що реалізується нашою компанією, складається з двох основних елементів – пустотілого внутрішнього сердечника і металевої зварної конструкції. Розповімо про кожен елемент більш докладно.

Сердечник є елементом циліндричної форми, який в середній і нижній частині має спеціальні металеві диски. Ці диски призначені для того, щоб зберігати внутрішню геометрію обейчаткі. У верхній частині сердечник має конусоподібну форму. Також в ньому є спеціальне технологічне отвір. Воно призначене для спуску повітря з пристрою, так як під час расформовкі може утворитися вакуум. Через це виріб може зруйнуватися в процесі розпалубки. Також деякі моделі наших віброформи оснащені спеціальним вібратором ІВ-98, а також підйомними петлями, які значно спрощують процес расформовкі готових кілець.

Другий елемент форми для кілець – металева зварна конструкція (або зовнішня обейчатка), яка має товщину до п’яти міліметрів. Для додання обейчатке максимальної жорсткості виріб зміцнюється швелером і куточком у верхній і нижній частинах металоформи. На деяких моделях реалізуються нами віброформи вібратори встановлені на зовнішній обейчатке збоку. Також форми моделей КС 15.9 і 20.9 оснащуються додатковими металевим пластинами. На цих пластинах вже присутня спеціальна вібромайданчик, на якій монтуються вібратори.

За Вашим бажанням ми можемо зробити на зовнішній форми для бетонних кілець два отвори, які будуть закриті заглушками. Ці отвори забезпечують наявність на готовому залізобетонному кільці для колодязя отворів для його транспортування і монтажу.

У нас, крім звичайних колодязних кілець, можна придбати спеціальні замкові кільця, які чудово підійдуть в тому випадку, якщо Вам потрібно монтаж більше п’яти кілець одночасно. Якщо Вам важко вибрати необхідний товар, наші фахівці завжди готові дати цінні поради і допомогти зробити правильний вибір.

Також у нас Ви можете придбати замкові колодязні кільця як окремо, так в комплекті з металоформи. Замкові кільця або просто «замки», являють собою в’язку декількох залізобетонних кілець. Їх головна відмінність від звичайних кілець полягають в тому, що вони мають гребінь стикувальних елементів, а також плоский торець. Застосовуються такі кільця для того, щоб запобігти навіть найменший зсув шахти колодязя, а також підвищити його водонепроникність, що забезпечується за рахунок створення щільного з’єднання замкового типу.

Купити формы для колец або отримати про них більш детальну інформацію можна у наших менеджерів за єдиним безкоштовним телефоном, який Ви бачите на сайті.