Інформацію стосовно цін та товарів ви можете переглянути в нашому прайсі.

excel

Тим, хто пов’язаний з будівництвом або оздоблювальними роботами добре відомо, як буває важливо не помилитися з вибором постачальника і купити вапно Львів високої якості, і наскільки від цього залежить ремонт або побілка стін і стелі. В кінцевому результаті успіх всього ремонту може бути пов’язаний з можливістю купити вапно Львів у надійних компаній-постачальників.

 

Вапно будівельне – продукт випалу вапняних і вапняно-магнезіальних порід до практично повного видалення з них вуглекислоти. Складається вона з оксиду кальцію і домішок кварцового піску і глини, зміст яких не повинно бути більше 6-8%. Натуральна сировина, з якого виготовляють вапно, свідчить про екологічну чистоту продукту.

Зберігання та перевезення вапна Львів

Мало купити вапно Львів – важливо правильно його транспортувати і зберегти. Зберігання вапна здійснюється тільки в сухих і закритих приміщеннях, а перевезення і вантажно-розвантажувальні роботи повинні виконуватися з підвищеною обережністю.

Якщо ви хочете купити вапно Львів, то для забезпечення безпеки клієнтів і їх зручності наша компанія АрБуд, яка може доставити вапно на власному транспорті «до дверей клієнта» по місту і області, а також здійснити розвантаження власними вантажниками. Купіть вапно Львів в компанії АрБуд ми забезпечимо вигідну ціну і мінімальний термін доставки завдяки прямому контакту з виробником – працюємо без посередників.

Для того щоб не помилитися і купити вапно Львів гарної якості, звертайтеся до наших менеджерів, які дадуть відповідь на всі питання, що стосуються цього матеріалу, його ціни, умов оплати і його доставки.