Інформацію стосовно цін та товарів ви можете переглянути в нашому прайсі.

excel

Найчастіше із усього різновиду будівельних матеріалів вибирають цеглу Львів для будівництва будівель.

У асортименті нашої компанії ви знайдете лише високоякісну надійну продукцію, яка повністю відповідає стандартам якості.

Асортимент цегли компанії “АрБуд”

У нашому асортименті представлений широкий вибір облицювальнї та вогнетривкої червоної цегли Львів. У наявності є усі види червоної цегли – одинарна, півторачна та подвійна.

Керамічна цегла– це природний матеріал. Будинок побудований з керамічної цегли чи керамічного блоку, має високі показники по теплоізоляції та екологічності, а також високий ступінь від перегріву та переохолодження.

Керамічні блоки– це керамічний камінь , який має штучне походження та складну форму. Він використовується для будування стін та перегородок, володіє підвищеними теплоізоляційними характеристиками і відповідає усім сучасним тенденціям будівництва. Блоки володіють високою міцністю , паропропусканням, та звукоізоляцією.

Будівельна цегла – представляє собою традиційну повнотілу керамічну цеглу марки М100, М125 і М150. Така цегла найбільше використовується для проведення масивної стройки та для індивідуального будівництва. Головними перевагами такої цегли є міцність, стійкість до низьких температур та довговічність. Матеріал застосовують для будування стін, перегородок,обв’язуючого пояса під плити та для коменів.

Газобетонні блоки– це будівельний матеріал, який має штучне походження. По усій площі матеріалу знаходяться круглі пори 1-3 мм, рівновіддалені один від одного. Газобетонні блоки можна легко обробляти.