Інформацію стосовно цін та товарів ви можете переглянути в нашому прайсі.

excel

Рубероїд Львів – це класичний ізоляційний матеріал. Він відноситься до рулонних покрівельних ізоляційних матеріалів, який отримують просоченням покрівельного картону м’яким нафтовим бітумом. В кінці на нього наносять тугоплавкий бітум.
Він використовується при облаштуванні гідроізоляції самих різних споруд, і дуже часто використовується при облаштуванні покрівлі. Ціна на рубероїд залишається доступною, що сприяє популярності цього матеріалу.
Рубероїд– це один з найпопулярніших гідроізоляційних матеріалів. Його використовують і для дахів, і для фундаментів, і для цокольних поверхів. Існує кілька видів рубероїду, але всі вони відрізняються складом і технічними характеристиками, а також сферою застосування.

Купити рубероїд гідроізоляція у Львові можливо в компанії «АрБуд». Ми пропонуємо різні модифікації даного гідроізоляційного матеріалу по цілком прийнятнїй вартості.

Види і використання рубероїду

Рубероїд являє собою лист покрівельного картону, просочений легкоплавкими нафтовими бітумами. Після просочення на лист наносять асбестовую посипання. Рубероїди бувають:
підкладковими
покрівельними
Говорячи про сферу застосування, потрібно відзначити, що дуже часто рубероїд укладають при влаштуванні плоских дахів. Це здатне захистити покрівлю від протікань під час дощів, снігу і так далі. В цілому, рубероїд застосовують на всіх будівлях з плоским дахом, ухил якої не перевищує 10 градусів.

Рубероїд називають універсальним матеріалом, завдяки тому, що його можна використовувати для гідроізоляції не тільки покрівлі, але і фундаментів. Особливо це актуально в тому випадку, якщо будинок будується на грунтах з підвищеним вмістом вологи через близькість зіпсовані вод. Дуже часто з його допомогою перекривають дахи гаражів.