Інформацію стосовно цін та товарів ви можете переглянути в нашому прайсі.

excelСучасні технології робіт з штукатурки стін і бетонування підлог передбачають використання спеціальних пристосувань. В їх число входять кутники і маяки штукатурні. 
Маяки
Маяки виготовляються з оцинкованої сталі, пластика або алюмінію. Вони застосовуються для полегшення процесу вирівнювання:

шару штукатурки, що наноситься на стіну;
бетонного шару, що формує стяжку на підлозі.

Закріплені на стіні маяки служать опорою і направляючими для розгладжування розчину рейкою. Вибір найбільш відповідного розміру, довжини і перетину цих пристосувань може мати серйозне значення.

Після завершення робіт маяки штукатурні залишаються в стіні, утворюючи температурний шов, що перешкоджає розтріскуванню покриття при перепадах вологості і температури.

Ще один вид штукатурного пристосування алюмінієвий кутник, що застосовується для формування рівних кутів обштукатурених стін і подальшого захисту їх від розтріскування і інших пошкоджень. Оцинкований перфорований може бути прямим або арочним, рівностороннім або мати бічні полички різної величини. Областю застосування кутників зовнішні і внутрішні кути стін;
примикання стін до стелі або підлоги;
виступаючі елементи коробів, арок і інших конструкцій.
Наявність перфорації сприяє більш надійному зчепленню розчину з кутником і суттєвого підвищення міцності нанесеного покриття після його повного висихання. Крім штукатурних робіт кутники також використовуються при монтажі гіпсокартонних покриттів.

Застосування спеціальних пристосувань дозволяє істотно скоротити час виконання робіт і підвищити їх підсумкову якість.

Ціна на маяки та кутники для стяжки підлоги, штукатурки стін і кутники у різних продавців може істотно змінюватися. Купити маяки та кутники для штукатурки стін у Львові в нашій компанії ви зможете за мінімальною вартістю, оскільки ми отримуємо їх від вітчизняних виробників за прямими договорами без посередницьких накруток.