[Not a valid template]

Інформацію стосовно цін та товарів ви можете переглянути в нашому прайсі.

excel

Гіпсокартон Львів являє собою композитний матеріал, виготовлений на основі гіпсу в формі листів, з двох сторін облицьованих картоном. Для забезпечення необхідних характеристик гіпсокартон Львів виготовляють з додаванням спеціальних компонентів, що підвищують міцність гіпсу. Картон виконує функцію армуючого каркаса, а крім того, забезпечує прекрасну адгезію гіпсокартону практично до будь-яким оздоблювальним та клейовим матеріалами.

Гіпсокартон Львів встановлюється за допомогою напрямних профілів і кріпильних елементів. Матеріал застосовується для влаштування перегородок і підвісних стель, при облицюванні стін, для виготовлення декоративних виробів.

Характеристики:

Гіпсокартон Львів має невелику вагу, легкий в обробці і дозволяє встановлювати не тільки плоскі, а й криволінійні поверхні.

У складі листів не містяться токсичні речовини, матеріал абсолютно екологічно безпечний.

Тепло- і звукозахисні характеристики гіпсокартону дозволяють зберігати енергію на опалення та кондиціювання, а також підвищити захист внутрішніх приміщень від проникнення сторонніх шумів.

Матеріал здатний регулювати рівень вологості в приміщенні, поглинаючи її надлишок і віддаючи при нестачі.

Крім стандартного гіпсокартону виробляють вологостійкі та вогнетривкі листи ГКЛ. Вони знаходять застосування при обробці приміщень з високим рівнем вологості (кухонь, ванних кімнат, санвузлів, оранжерей), а також при установці повітроводів і комунікаційних шахт.